Oferta pracy

Mechanik Utrzymania Ruchu

Persan Polska s.a.

  • Krakowska 112/116, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Krakowska 112/116

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie przeglądów, wykrywanie i usuwania usterek oraz awarii maszyn,

  • Przeprowadzanie napraw i konserwacji maszyn w podległym parku maszynowym,

  • Podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapobiegania awariom maszyn i urządzeń,

  • Raportowanie wykonanych prac,

  • Określanie i dbałość o części zamienne (kontrola stanów, definiowanie potrzeb, zbieranie ofert)

  • Dbanie o dokumentacje techniczną maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (elektryka, mechanika, mechatronika, mechanika precyzyjna i pokrewne)

  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki. Mile widziane z zakresu, pneumatyki, automatyki, elektromechaniki

  • Doświadczenie w pracy w zakładzie przemysłowym

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego

  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • Uprawnienia SEP E1, E2 mile widziane

  • Praktyczna umiejętność szybkiego i trafnego identyfikowania przyczyn awarii,

  • Solidność, dokładność, samodzielność.

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracy

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,

  • Premia produkcyjna,

  • Dofinansowanie do wakacji oraz bony świąteczne,

  • Reklamowe produkty firmy co 3 miesiące - chemia gospodarcza i kosmetyki,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Karta Multisport,

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

  • Dodatek za transport (jeżeli miejsce zamieszkania oddalone jest o minimum 25 km),

  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Persan Polska S.A. jest jednym z wiodących producentów chemii gospodarczej i kosmetyków w Europie Centralnej. Dzięki dużym nakładom na nowe technologie tworzy szerokie portfolio produktów chemii gospodarczej i kosmetyków w sektorze marek własnych, produkcji kontraktowej i marek producenta.

Przewiń do profilu firmy