Ta oferta pracy jest nieaktualna od 331 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik utrzymania ruchu

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Wrocław

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji
    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • system premiowy – miesięczna premia produkcyjna
    • dofinansowanie do posiłków w stołówce zakładowej
    • darmowe produkty firmy raz na kwartał
    • fundusz socjalny
    • szkolenia
    • możliwość rozwoju i awansu zawodowego w związku z dynamicznym rozwojem firmy

    Zadania:

    • wykrywanie oraz usuwanie bieżących usterek i awarii maszyn
    • wykonywanie przeglądów
    • bieżąca kontrola pracy i stanu technicznego maszyn w czasie produkcji, rozwiązywanie problemów na liniach produkcyjnych we współpracy z inżynierami z działu oraz osobami z produkcji

    Wymagania:

    • doświadczenie jako mechanik lub ślusarz (mile widziana umiejętność spawania)
    • wykształcenie kierunkowe średnie techniczne lub zawodowe
    • ogólne umiejętności związane z mechaniką
    • uprawnienia eksploatacyjne min. do 1 kV
    • pozytywne nastawienie, zaangażowanie, rzetelność
    • gotowość do pracy na 3 zmiany
    • otwartość na zmiany i rozwój własnych umiejętności
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie mile widziana
    Prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim klikając w przycisk "Apliku".