Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik Utrzymania Ruchu

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-01-17
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HUTMEN S.A. jeden z największych krajowych producentów wyrobów z miedzi i jej stopów, lider rynku miedzianych rur instalacyjnych, poszukuje osoby na stanowisko:

    MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania:

    • usuwanie awarii maszyn i urządzeń
    • wykonywanie planowych remontów
    • dokonywanie przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń

    Wymagania:

    • minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika
    • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów hydraulicznych
    • praktyczna znajomość mechaniki i hydrauliki
    • zasadnicze wykształcenie zawodowe: mechanik
    • uprawnienia do sterowania suwnicą z poziomu „0”

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • narzędzia niezbędne do pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia

     CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji, w terminie 14 dni od dnia ukazania się ogłoszenia, zawierających klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hutmen S.A. z siedzibą we Wrocławiu, moich danych osobowych przedstawionych w aplikacji o pracę oraz w CV, na potrzeby procesu rekrutacji”

    Odpowiadamy na wybrane zgłoszenia i nie zwracamy przesłanych dokumentów aplikacyjnych.