Ta oferta pracy jest nieaktualna od 84 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik Utrzymania Ruchu

  • Wrocław, Błonie (pow. średzki), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: jednostka produkcyjna Clinico Medical w Błoniu koło Wrocławia.

    Zakres obowiązków

    • Ustawianie, regulacja i przygotowanie techniczne maszyn
    • Bieżące usuwanie awarii, naprawy, remonty maszyn
    • Wykonywanie przeglądów maszyn zgodnie z wytycznymi

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem
    • Znajomość zagadnień elektrycznych, mechanicznych i pneumatycznych
    • Umiejętność diagnozowania usterek i czytania dokumentacji technicznej
    • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

    Oferujemy:

    • Realne perspektywy na rozwój i stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, bardzo prężnie rozwijającej się firmie z branży medycznej
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (pozakodeksowe profity wynikające z systemu 4-brygadowego)
    • Imprezy integracyjne i sportowe
    • Pakiet socjalny (dofinansowanie do: Multisport, kultury i rozrywki, kolonii; pieniężne świadczenia świąteczne, wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci)
    • Bezpłatne kursy języka angielskiego na terenie firmy
    • Prywatną opiekę medyczną opłacaną przez pracodawcę
    • Owoce, kawę i herbatę
    • Przyzakładowa fundacja pomocy pracownikom w potrzebie
    • Nasz park maszynowy to: maszyny wtryskowe, ekstruzja, automaty montażowe, maszyny pakujące, roboty i manipulatory, zgrzewarki wysokiej częstotliwości WCZ i ultradźwiękowe
    • Zapewniamy bezpłatny transport pracowniczy z okolic następujących miejscowości (Leśnica, Środa Śląska, Ujazd Górny, Brzeg Dolny, Lubin)

    Fresenius Kabi zatrudnia ponad 35 000 osób na całym świecie. Wszyscy wspólnie pracujemy nad poprawą jakości życia pacjentów. Jednostka produkcyjna Clinico Medical Sp. z o.o. w Błoniu pod Wrocławiem zatrudnia około 1600 osób. Od 2005 roku firma jest członkiem koncernu Fresenius Kabi. Produkujemy wyroby medyczne jednorazowego użytku, służące po podawania żywienia klinicznego, leków i krwi. Nasze aparaty medyczne stosuje się w leczeniu krytycznych i przewlekłych chorób, m.in. cukrzycy, chorób nerek i nowotworowych.

    Zainteresowane osoby, prosimy o przesyłanie swoich aplikacji.

    Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".