Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik utrzymania ruchu

"SUPERTAPE POLSKA" sp. z o.o.

  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Szparagowa 11/13

Wysogotowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii elektrycznych/mechanicznych maszyn i urządzeń

  • wykonywanie prac remontowych oraz przeglądów okresowych

  • przeprowadzanie planowych przeglądów i prac konserwacyjnych

  • nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń zgodnie z normami

  • realizacja bieżących zadań powierzonych przez przełożonych

  • zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie o profilu mechanicznym oraz kilkuletnie doświadczenie zawodowe

  • na stanowisku mechanik w zakładzie produkcyjnym

  • podstawowa znajomość schematów elektrycznych

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • praktyczna znajomość mechaniki

  • umiejętność obsługi komputera

  • podstawowa znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy. B

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji

  • odpowiedzialność, niezawodność, rzetelność i punktualność

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie

  • umowę o pracę

  • pakiet ubezpieczenia medycznego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO prosimy wysyłać za pośrednictwem portalu pracuj