Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik utrzymania ruchu

CONO BLOW MOULDING sp. z o.o.

4 0005 000 brutto / mies.
  • Handlowa 3, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, Weekendy do uzgodnienia
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Handlowa 3

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości produkcji: minimalizację nieplanowanych przestojów maszyn z jednoczesnym uczestnictwem w procesie produkcyjnym , które zapewnia dodatkową premię

  • Rozwiązywanie problemów technicznych: usuwanie awarii, naprawy i konserwacje,

  • Analiza przyczyn awarii i wdrażanie środków zapobiegających ich powstawaniu

  • Organizacja przebiegu produkcji oraz dbałość o wydajność

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika w firmie produkcyjnej lub wykształcenie zawodowe mechaniczne / elektryczne

  • Znajomość napraw maszyn i urządzeń

  • Wiedza z zakresu: automatyki, elektryki, mechaniki

  • Od pracownika oczekujemy przede wszystkim chęci do poznawania i uczenia się pracy maszyn

To oferujemy

  • Szkolenie z zakresu obsługi maszyn wtryskowych oraz rozdmuchowych

  • Stabilne zatrudnienie- na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkową możliwość wysokiego premiowania zgodnie z kwalifikacjami oraz postępami w nauce

  • Korzystne warunki współpracy

  • Przyjazną atmosferę

  • Pełne wyposażenie i narzędzia do wykonywanej pracy oraz pracę z nowoczesnymi technologiami

O nas

Firma Cono Blow Moulding specjalizuje się w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych metodą wtrysku i rozdmuchu. W swojej ofercie posiadamy zarówno opakowania na produkty spożywcze, jak i kanistry na produkty przemysłowe. Poszukujemy pracowników z doświadczeniem na stanowisko: Mechanik/Technik utrzymania ruchu, z nami udoskonalisz swoje umiejętności dzięki cennym radom naszych liderów i współpracowników.