Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik utrzymania ruchu

OLMAR Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Obrońców Poczty Gdańskiej 109

Zawiercie

Twój zakres obowiązków

  • Usuwanie bieżących awarii maszyn.

  • Dbałość o zachowanie ciągłości produkcji.

  • Dokonywanie przeglądów i konserwacji maszyn.

  • Wykonywanie prac modernizacyjnych oraz usprawniających pracę maszyn i urządzeń.

  • Modernizacja instalacji elektrycznej oraz pneumatycznej na hali.

  • Raportowanie przyczyn awarii i wdrożonych działań naprawczych.

  • Współpraca z działem produkcyjnym oraz działem kontroli jakości.

Nasze wymagania

  • Samodzielność w działaniu i zaangażowanie.

  • Chęć kształcenia się.

  • Umiejętność i chęć pracy w zespole.

  • Otwartość na zapoznanie się z pojęciami z dziedziny: automatyki, elektryki, mechaniki, hydrauliki i pneumatyki.

  • Mile widziane:

  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu lub podobnym.

  • Podstawowa wiedza z zakresu: automatyki, elektryki, mechaniki, hydrauliki i pneumatyki.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Pracę w przyjaznej atmosferze i w organizacji nastawionej na pracę zespołową.

  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje, wsparcie na każdym etapie rozwoju.

  • Prywatną opiekę Luxmed.

O nas

Firma Olmar z siedzibą w Zawierciu, w branży papierniczej działa od roku 1997, specjalizując się przede wszystkim w produkcji ręczników papierowych, papieru higienicznego, podkładów papierowych medycznych, czy serwetek celulozowych.

Firma zapewnia wysokiej jakości produkty, które są dostarczane do wielu czołowych firm na rynku europejskim. Olmar posiada bowiem certyfikaty: FSC, ECOLABEL oraz PHZ. Asortyment producenta wyróżnia się najwyższą jakością, a sama współpraca cechuje się rzetelnością i stabilnością dostaw.