Mechanik Utrzymania Ruchu

EXTRAL sp. z o.o.

  • Wygoda 2, Żory
    Żory, śląskie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 13 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:system pracy 4-brygadowy
  • Godziny pracy:I zmiana: od 6 do 14 II zmiana od 14 do 22 III zmiana: od 22 do 6
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Wygoda 2

Żory

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie w ruchu instalacji, maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych

  • Montaż maszyn i elementów mechanicznych zgodnie z wymaganiami

  • Przeglądy okresowe i bieżące naprawy maszyn i instalacji

  • Raportowanie wykonanych zadań

  • Analiza przyczyn i skutków awarii podległych maszyn i urządzeń, proponowanie działań korekcyjnych

  • Praca w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień mechaniki, hydrauliki i pneumatyki

  • Umiejętność diagnozowania i usuwania awarii maszyn i urządzeń

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

  • Uprawnienia na suwnice

Mile widziane

  • Uprawnienia spawalnicze 131, 135, 141

To oferujemy

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat

  • ciekawą i pewna pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • przyjazną atmosferę pracy wśród ludzi, których łączy wspólna pasja

  • możliwość zdobywania doświadczenia oraz poszerzania kompetencji poprzez udział w szkoleniach

  • możliwość ubezpieczenia grupowego

  • paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników

  • przepłacone karty do automatów żywieniowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • możliwość przystąpienia do systemu MyBenefit

Tak się u nas pracuje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych: Extral Sp. z o.o. ul. Wygoda 2, 44-240 Żory tel: +48 32 787 91 00 lub za pomocą przycisku Aplikuj.