Mechanik (utrzymanie ruchu)

  • Września, Gniezno, Środa Wielkopolska, Swarzędz, Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • 11.09.2019
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 11.10.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta – międzynarodowego lidera w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, szukamy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gniezno, Poznań, Swarzędz, Środa Wielkopolska, Września
    MECH/WRZ/0919

    Obowiązki:

    • zapewnienie ciągłości pracy maszyn,
    • dokonywanie przeglądów urządzeń i maszyn,
    • rozpoznanie usterek i awarii,
    • eliminacja usterek i diagnoza ich przyczyn,
    • sporządzanie raportów napraw.

    Wymagania:

    • wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki, hydrauliki,
    • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • zdolność czytania rysunków technicznych,
    • praktyka w dziale utrzymania ruchu,
    • wola do pracy zmianowej.

    Oferujemy:

    • interesującą pracę u światowego lidera w swojej branży,
    • stabilne zatrudnienie - umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
    • pakiet benefitów (ubezpieczenie, karta medyczna i sportowa),
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • miejsce pracy: Września.

    Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant: Justyna Grudzień, tel. 723 979 915.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis