Logo Pracuj.pl

Mechanik - Utrzymanie Ruchu

ASISTWORK Sp. z o.o.O firmie

7 500–9 000
brutto / mies.
  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie w pełnej gotowości produkcyjnej linii technologicznych oraz maszyn poprzez okresowe konserwacje
  • usuwanie bieżących awarii
  • wykonywanie zleconych prac prewencyjnych/modernizacyjnych w zakresie mechanicznym i elektrycznym

Nasze wymagania

  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu
  • chęć do nauki i samodzielność na stanowisku pracy, dyspozycyjność
  • wykształcenie techniczne zawodowe lub średnie
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Mile widziane

  • uprawnienia G1, G2

To oferujemy

  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie w zależność od doświadczenia od 7500 - 9000 zł brutto
  • możliwość długofalowej współpracy

Aktualne oferty pracodawcy
AW/A/PUR/07/021

Mechanik - Utrzymanie Ruchu, Poznań