Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik w Dziale Montażu

SINGLE POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Jurija Gagarina 19
    Jastrzębie-Zdrój, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

SINGLE POLSKA sp. z o.o.

Jurija Gagarina 19

Jastrzębie-Zdrój

SINGLE Polska sp. z o.o. – producent systemów kontroli temperatury – poszukuje kandydatów na stanowisko

Zadania:

  • przygotowanie zlecenia montażu, zdefiniowanie materiałów i narzędzi
  • kompletny montaż; montaż części mechanicznych, pneumatycznych, hydraulicznych zgodnie z rysunkiem montażowym i zdjęciem
  • instalacja rurociągów zgodnie z diagramem
  • zastosowanie różnych procesów obróbczych, takich wiercenie, toczenie, szlifowanie, nacinanie gwintów, itp.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w pracach montażowych urządzeń mechanicznych
  • znajomość zagadnień z zakresu hydrauliki będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie i/lub doświadczenie w montażu instalacji grzewczych będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka obcego: niemieckiego i/lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • konkurencyjne wynagrodzenie i premie
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • przyjazna i zespołowa atmosfera w pracy

Ogłoszenie archiwalne