Klikając w przycisk „Aplikuj", „Aplikuj teraz" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Prestige Auto Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Krakowska 204 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w zakresie danych wykraczających poza zakres wskazany przepisami prawa pracy Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Prestige Auto Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Krakowska 204 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.". W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail: [email protected], bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik w Dziale Serwisu

ASO Toyota Okęcie – Prestige Auto Sp. z o.o.

  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia

Aleja Krakowska 204

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie przeglądów okresowych samochodów marki Toyota/Lexus

  • diagnostyka usterek

  • wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych

  • naprawa i wymiana podzespołów

  • zapewnienie najwyższej jakości wykonywanych prac

  • współpraca z Doradcami BOK oraz pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobistej

  • posiadanie prawa jazdy kategorii B

  • doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika samochodowego

  • umiejętności organizacji pracy na samodzielnym stanowisku

  • gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • motywacyjny system wynagradzania uzależniony od osiąganych wyników

  • możliwość rozwijania swoich umiejętności

  • szkolenia z najnowocześniejszych technologii oraz napędów hybrydowych HSD i TFCS Toyota/Lexus

  • czteropoziomowy system certyfikacji Mechanik Toyoty/Starszy Mechanik Toyoty/Diagnosta Toyoty/Mistrz Diagnosta Toyoty

  • możliwość zakupu nowego samochodu na atrakcyjnych warunkach w programie Toyota Family

  • pakiet medyczny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Toyota, lidera sprzedaży samochodów w Polsce.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.