Oferta pracy

Mechanik w dziale technicznym

Schumacher Packaging Sp. z o.oO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Utrzymywanie w wysokiej sprawności technicznej wszystkich maszyn i urządzeń (przez wykonywanie napraw i okresowych przeglądów) ze szczególnym uwzględnieniem sprawności urządzeń i osłon zabezpieczających, mających wpływ na bezpieczeństwo obsługi pracujących osób.

Nasze wymagania

  • wykształcenia minimum zawodowego

  • doświadczenia w pracy z maszynami (od strony mechanicznej)

  • umiejętność diagnozowania przyczyn awarii i jej usunięcia

  • samodzielności w wykonywaniu zadań

  • zaangażowania i poważnego podejścia do pracy, dyspozycyjności

  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie / umowa o pracę

  • darmowy dojazd do / z pracy z powiatu średzkiego, Leśnicy, a teraz również na trasie: Wąsosz-Wińsko-Wołów-Brzeg Dolny

  • upominki jubileuszowe i okazjonalne

  • świąteczne bony pieniężne, paczki dla dzieci

  • kartę Multisport i bilety do kina

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Schumacher Packaging Sp. z o.o

Firma Schumacher Packaging jest jednym z największych europejskich producentów opakowań z tektury litej i falistej.

Aktualnie do naszego zakładu w Krępicach pod Wrocławiem poszukujemy osoby na stanowisko: Mechanik w dziale

technicznym

Przewiń do profilu firmy