AWG Sp. z o.o.

Mechanik w dziale utrzymania ruchu

AWG Sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 03 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń

  • wykonywanie zdań zapobiegawczych powstawaniu awarii

  • przeprowadzanie cyklicznych przeglądów i konserwacja maszyn

  • prowadzenie dokumentacji technicznej oraz nadzór nad pracami prowadzonymi przez serwisy zewnętrzne

  • dbanie o powierzony sprzęt oraz narzędzia

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne o profilu: mechanika i budowa maszyn, automatyka, elektromechanika

  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z mechaniką/automatyką

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej, w dziale technicznym lub utrzymania ruchu

  • umiejętność analitycznego myślenia i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie

  • bony świąteczne

  • praca od poniedziałku do piątku- weekendy wolne!

  • pracę w systemie 3-zmianowym (6-14; 14-22; 22-6)

  • atrakcyjna lokalizacja

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje