Oferta pracy

Mechanik w dziale Utrzymania Ruchu

BREMBO POLAND Sp. z o.o.O firmie

BREMBO POLAND Sp. z o.o.

Walentego Roździeńskiego 13

Dąbrowa Górnicza

Grupa Brembo to międzynarodowy koncern, działający w branży motoryzacyjnej, światowy lider dostarczający systemy hamulcowe do motocykli i wszelkich typów samochodów.

Jesteśmy w 19 krajach na świecie, a od prawie 20 lat także w Polsce, gdzie produkujemy najnowocześniejsze modele tarcz hamulcowych oraz zacisków. Obecnie pracuje z nami ponad 2000 pracowników w czterech Zakładach: w Częstochowie, Dąbrowie Górniczej i Niepołomicach.

Jeżeli jesteś pasjonatem automotive aplikuj na stanowisko:
Mechanik w dziale Utrzymania RuchuNumer ref.: (kod: D/IM/S)

Jako członek operacyjnego zespołu utrzymania ruchu specjalizujący się w mechanice podejmiesz się misji opieki nad parkiem maszynowym Brembo.

Twoje zadania:

  • wykonujesz naprawy interwencyjne i prewencyjne
  • realizujesz okresowe przeglądy
  • serwisujesz maszyny i urządzenia produkcyjne
  • współpracujesz z zewnętrznymi firmami serwisowymi
  • planujesz i zamawiasz części, których potrzebujesz
  • jesteś członkiem zespołu operacyjnego utrzymania ruchu

Wiedza i doświadczenie, które wykorzystasz na stanowisku:

  • Wykształcenie średnie: mechanik / elektryk
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z naprawą/serwisem maszyn
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rysunków technicznych i hydraulicznych

Docenimy także:

  • Zainteresowanie tematami mechaniki, hydrauliki lub pneumatyki
  • Uprawnienia SEP, spawalnicze
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Kiedy Ty będziesz dbać o nasz park maszynowy, my zadbamy o Ciebie…

Motywacyjny system wynagrodzeń:

  • pensja stała zależna od umiejętności i doświadczenia
  • coroczny system podwyżek
  • premie roczne
  • system nagród KAIZEN

Stabilne zatrudnienie:

  • bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Sosnowiec, Olkusz, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Myszków, Czeladź, Będzin)

Dodatkowe benefity:

  • karty Multisport dla pracownika oraz członków rodziny
  • dofinansowanie do kolonii dla dzieci
  • bony żywnościowe, bony i paczki świąteczne
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatna opieka medyczna za 1 zł
  • wczasy pod gruszą

Kliknij przycisk aplikuj, aby wysłać do nas CV.

Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych ofert, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Do wysłanych dokumentów prosimy dopisać następującą klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia: 29.08.97 Roku o Ochronie Danych Osobowych”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy