Ta oferta pracy jest nieaktualna od 618 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Prezentacja Firmy

    Grupa Air Liquide, obecna w 80 krajach, zatrudniająca 68 000 pracowników, jest światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia.

    Opis jednostki i działalności

    Grupa Air Liquide rozpoczęła działalność w Polsce w 1995 roku. Air Liquide Polska Sp. z o. o. jest obecnie czołowym producentem i dystrybutorem gazów technicznych i medycznych w Polsce. Posiada zakłady rozdziału powietrza wytwarzające azot, tlen i argon (Dąbrowa Górnicza, Kraków, Puławy i Głogów) i dysponuje nowoczesnymi zakładami napełniania butli, produkującymi gazy sprężone wysokiej jakości.

    Misje i obowiązki

    • Wykonywanie prac związanych z utrzymaniem ruchu maszyn, urządzeń i armatury przemysłowej w zakładzie w Dąbrowie Górniczej
    • Wykonywanie napraw i remontów sprężarek różnego typu, w tym sprężarek tlenowych i turbin
    • Wykonywanie napraw i remontów pomp wodnych i kriogenicznych

    Kompetencje i profil

    • Wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe (kierunki: mechanika maszyn, mechanika samochodowa, elektromechanika, energetyka lub pokrewne)
    • Minimum 3 lata doświadczenia w przemysłowych służbach utrzymania ruchu lub firmach serwisowych
    • Doświadczenie z zakresu napraw i remontów urządzeń takich jak sprężarki, turbiny, pompy
    • Uprawnienia energetyczne i uprawnienia operatora suwnic - mile widziane
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Miejsce pracy:

    • Dąbrowa Górnicza

    Oferujemy

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowej korporacji
    • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
    • Szkolenia wprowadzające i rozwijające
    • Możliwości rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjny pakiet socjalny
    top
    bottom