Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Firma GTX Hanex Plastik Sp. z o.o. jest liderem polskiego rynku w produkcji folii termoformowalnych, preform i butelek PET.

    Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem Naszej Fabryki poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

    Zakres obowiązków:

    • Serwis i przeglądy maszyn i urządzeń znajdujących się na terenie fabryki;
    • Usuwanie bieżących awarii, analizowanie przyczyn i zapobieganie;
    • Analiza pracy maszyn i urządzeń, optymalizacja procesów;
    • Podstawowa znajomość hydrauliki i pneumatyki przemysłowej;
    • Doświadczenie w ekstruzji tworzyw sztucznych lub wtryskarkach będzie dodatkowym atutem.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia technicznego;
    • Rzetelności i dokładności w wykonywaniu pracy oraz komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;
    • Umiejętności analitycznego myślenia;
    • Gotowości do nauki, samodzielności i pro-aktywności w działaniu;
    • Dotrzymywania terminów realizacji zadań;
    • Umiejętności obsługi komputera;
    • Znajomości języków obcych (angielski);
    • Znajomości programów MS Office.

    W zamian oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie i dodatkowe benefity (umowa o pracę bezpośrednio pod firmą - pełen ZUS, urlop, pakiet socjalny, paczki świąteczne, dobrowolne ubezpieczenie grupowe, karta Multisport),
    • Wynagrodzenie zawsze w terminie! Plus wysokie premie!
    • Możliwość rozwoju i awansu,
    • Szkolenia.

    Naszym celem jest: nawiązanie długotrwałej współpracy!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Jednocześnie prosimy o umieszczanie w dokumentach następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GTX HANEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Dąbrowie Górniczej moich danych osobowych zawartych w CV i wszelkich innych złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacyjnego.
    Oświadczam, iż zostałem poinformowany, iż wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w dowolnym momencie wycofać wyrażoną przeze mnie zgodę, a wycofanie zgody może nastąpić przez moje jednostronne oświadczenie i nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”