Ta oferta pracy jest nieaktualna od 82 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

  • Dobrzyca (pow. pleszewski), wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 03.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy rozwijającą się firmą rodzinną o międzynarodowym zasięgu specjalizującą się w produkcji herbaty. Działamy w sektorze B2B, głównie na rynkach eksportowych. Dzięki naszej elastyczności, bogatemu doświadczeniu, wysokim standardom jakości oraz obsługi klienta od wielu lat z powodzeniem wspieramy naszych partnerów na rynku herbaty.

    W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    MECHANIK
    w Dziale Utrzymania Ruchu
    Miejsce pracy: Dobrzyca (pow. pleszewski)

    Zakres obowiązków:

    • nadzór i bieżący serwis parku maszynowego
    • realizacja przeglądów okresowych maszyn
    • zapobieganie, diagnozowanie, ocena i usuwanie przyczyn usterek technicznych
    • przygotowywanie danych technicznych niezbędnych
      do zamawiania części zamiennych
    • pracę w zgodzie z zasadami BHP i P.POŻ oraz wymogami
      procedur jakościowych

    Idealny kandydat powinien posiadać:

    • wykształcenie techniczne zawodowe lub średnie
    • gotowość do zdobywania praktycznego doświadczenia w obszarze utrzymania ruchu
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • znajomość ogólnych zagadnień mechaniki, automatyki i pneumatyki

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • wynagrodzenie podstawowe + premię uzależnioną od wyników pracy
    • niezbędne narzędzia pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego i współpracę w kompetentnym zespole
    • możliwość udziału w wycieczkach firmowych, kursach językowych, dofinansowanie nauki, przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji bezpośrednio
    do siedziby firmy lub za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli na dokumentach aplikacyjnych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Multeafil Sp. z o. o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."