Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

  • Dobrzyca (pow. pleszewski), wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 03.01.2018
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 02.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy rozwijającą się firmą rodzinną o międzynarodowym zasięgu specjalizującą się w produkcji herbaty. Działamy w sektorze B2B, głównie na rynkach eksportowych. Dzięki naszej elastyczności, bogatemu doświadczeniu, wysokim standardom jakości oraz obsługi klienta od wielu lat z powodzeniem wspieramy naszych partnerów na rynku herbaty.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MECHANIK
w Dziale Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Dobrzyca (pow. pleszewski)

Zakres obowiązków:

  • nadzór i bieżący serwis parku maszynowego
  • realizacja przeglądów okresowych maszyn
  • zapobieganie, diagnozowanie, ocena i usuwanie przyczyn usterek technicznych
  • przygotowywanie danych technicznych niezbędnych
    do zamawiania części zamiennych
  • pracę w zgodzie z zasadami BHP i P.POŻ oraz wymogami
    procedur jakościowych

Idealny kandydat powinien posiadać:

  • wykształcenie techniczne zawodowe lub średnie
  • gotowość do zdobywania praktycznego doświadczenia w obszarze utrzymania ruchu
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość ogólnych zagadnień mechaniki, automatyki i pneumatyki

Oferujemy:

  • pracę w stabilnym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • wynagrodzenie podstawowe + premię uzależnioną od wyników pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i współpracę w kompetentnym zespole
  • możliwość udziału w wycieczkach firmowych, kursach językowych, dofinansowanie nauki, przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji bezpośrednio
do siedziby firmy lub za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli na dokumentach aplikacyjnych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Multeafil Sp. z o. o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."