Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mechanik w dziale utrzymania ruchu

IPK Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Klient IPK rekrutacja i doradztwo HR - dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna z siedzibą w centrum Gdańska firma poszukuje osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • naprawa maszyn i urządzeń z zakresu: mechaniki, hydrauliki,
  • hydrauliki siłowej, pneumatyki i elektromechaniki,
  • udział w konserwacjach i przeglądach prewencyjnych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia zawodowego/średniego technicznego.
  • Umiejętności analitycznego myślenia.
  • Konsekwentnego dążenia do realizacji postawionych zadań.
  • Precyzji oraz dobrych zdolności manualnych.
  • Obsługi podstawowych elektronarzędzi.

Firma oferuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Stabilne zatrudnienie o umowę o pracę.
  • Przyjazne środowisko pracy.
  • Benefity pracownicze - opieka medyczna, Karta Multisport, szkolenia.

Zainteresowane osoby spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV z dopisanym numerem referencyjnym oraz następującą klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Ofert nadesłanych nie zwracamy.

Administratorem danych jest IPK sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Lęborskiej 3B (80-386 Gdańsk), nr rejestru agencji zatrudnienia 656.

Informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia.

Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji prowadzonych przez IPK sp. z. o. o. i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Ogłoszenie archiwalne