Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

  • Łaziska Górne, Mikołów, Tychy, Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-04-30
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    bekuplast S.A. to firma o wieloletniej tradycji oraz silnej pozycji na rynku. Zajmujemy się produkcją opakowań wielokrotnego użytku z tworzyw sztucznych. Poszukujemy najlepszego kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łaziska Górne
    Zakres obowiązków:
    • naprawianie, konserwacja i serwisowanie maszyn,
    • instalowanie, uruchamianie i przemieszczanie maszyn oraz urządzeń,
    • przeprowadzanie przeglądów technicznych, napraw bieżących średnich i głównych maszyn oraz urządzeń,
    • ocenianie stanu technicznego maszyn i urządzeń z wykorzystaniem sprzętu diagnostycznego,
    • kontrolowanie i regulowanie maszyn po naprawach,
    • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie zlecania i nadzorowania poważniejszych napraw,
    • czytanie instrukcji, rysunków technicznych, kalkulacja kosztów eksploatacji sprzętu,
    • prowadzenie dokumentacji,
    W zamian oferujemy:
    • stabilne zatrudnienie w firmie o silnej pozycji rynkowej w oparciu o umowę o pracę,
    • pracę w międzynarodowym środowisku,
    • otwartość na inicjatywy,
    • przyjazną atmosferę w pracy,
    • benefity pozapłacowe.
    Od Kandydatów oczekujemy:
    • wykształcenie minimum średnie techniczne,

    • 2 lata na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej,

    Dodatkowymi atutami będą:
    • doświadczenie w branży tworzyw sztucznych,

    • uprawnienia SEP eksploatacji "E",

    • uprawnienia na wózek widłowy,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie odpowiedź na wybrane aplikacje.

    Klikając w przycisk „Aplikuj” , „Aplikuj teraz” zgadzasz się na przetwarzanie przez bekuplast S.A. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy od przesłania aplikacji.

    W każdym momencie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: bekuplast S.A. , ul. Chopina 15, 43-170 Łaziska Górne.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.