Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

MARGOL STANISŁAW MARGOMED PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNEO firmie

  • Kraśnik

    Kraśnik, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • przeprowadzanie przeglądów okresowych oraz bieżąca naprawa urządzeń produkcyjnych

  • przeprowadzanie przezbrojenia form wtryskowych

  • prace modernizacyjne i konserwacyjne

  • obsługa maszyn zgodnie z ich instrukcjami

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu

  • wykształcenie kierunkowe (minimum zawodowe)

  • umiejętność czytania dokumentacji i schematów elektrycznych

  • wiedza z zakresu elektrotechniki, pneumatyki i mechaniki

  • praca w systemie 2-zmianowym

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy

To oferujemy

  • terminowe wypłaty i umowę o pracę na pełny etat,

  • długofalowe zatrudnienie,

  • możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego,

  • praca w stabilnej, nieustannie rozwijającej się firmie – ponad 25 lat na rynku,

  • pracę w siedzibie firmy w Lublinie,

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14 / 14-22.

MARGOL STANISŁAW MARGOMED PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE

Firma PP MARGOMED zatrudni pracownika na stanowisku: Mechanik.

Przewiń do profilu firmy