Oferta pracy

Mechanik w dziale utrzymania ruchu

Contrain Poland Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Godziny pracy:5:30-13:30,13:30-21:30,21:30-5:30
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy

Rekrutujemy dla

Dla jednego z naszych Klientów z branży automotive aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie napraw maszyn (w tym wtryskarek, pras hydraulicznych i kompresyjnych) oraz usuwanie bieżących awarii pod kątem mechanicznym

  • Realizacja przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem

  • Prowadzenie prac konserwacyjnych i prewencyjnych w celu uniknięcia awarii maszyn i urządzeń w zakładzie

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac

  • Podłączanie i uruchamianie nowych maszyn i urządzeń

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej – min. 2 lata

  • Praktyczna znajomość układów hydrauliki siłowej i pneumatyki

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i wykonywania prostych rysunków technicznych

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Posiadanie świadectwa kwalifikacji uprawniające do obsługi urządzeń energetycznych, elektroenergetycznych - Gr 1 E do 1kV, Gr 2 E

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta na umowę o pracę

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych – dofinasowanie do prywatnej opieki medycznej, karty sportowej, ubezpieczenia grupowego, wakacji dla dzieci

  • Pracę na pełen etat w systemie trzyzmianowym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wakacji dzieci

FLEXIDEA, część Grupy Contrain, to zespół profesjonalistów i praktyków na rynku pracy. W bieżącej działalności dostarczamy zaawansowane rozwiązania z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. W naszej pracy odpowiadamy na wyjątkowe, niestandardowe i dynamiczne potrzeby personalne. Naszą siłą jest wyjątkowe zorientowanie nie tylko na oczekiwania klientów, ale również kandydatów i pracowników. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy cenionym partnerem biznesowym oraz atrakcyjnym pracodawcą na lokalnym rynku pracy.

Agencja Zatrudnienia nr 5612

Przewiń do profilu firmy