Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik w dziale Utrzymania Ruchu

EQRON sp. z o.o.O firmie

  • Kujawska 4
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

EQRON sp. z o.o.

Kujawska 4

Łódź

EQRON Sp. z o.o. w Łodzi, firma z wieloletnim doświadczeniem w branży tworzyw sztucznych i wykonywania przyrządów poszukuje osób na stanowisko Mechanik w dziale Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków:

  • - bieżące naprawy i remonty maszyn ( tokarki ,frezarki ,szlifierki)

Wymagania:

  • - uprawnienia elektryczne
  • - mile widziane podstawy elektroniki
  • - mile widziane wykształcenie techniczne
  • - zdolności manualne
  • - dobry stan zdrowia
  • - sumienność i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • - umowę o pracę na pełen etat
  • - atrakcyjne wynagrodzenie
  • - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • - możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą poprzez e-mail zawarty w ogłoszeniu bądź telefonicznie 42 652-85-88.

Ogłoszenie archiwalne