Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 31.07.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 30.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy. W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    MECHANIK
    w DZIALE UTRZYMANIA RUCHU
    Miejsce pracy: Lublin

    Obowiązki:

    • Zabezpieczenie pełnej sprawności techniczno-eksploatacyjnej linii produkcyjnych, maszyn
      i urządzeń produkcyjnych,
    • Wyszukiwanie nowych rozwiązań technicznych, które pozwolą na lepszą pracę maszyn,
    • Konserwacja maszyn i urządzeń,
    • Identyfikowanie i usuwanie usterek,
    • Bieżący nadzór nad sprawnością techniczną maszyn i urządzeń.

    Wymagania:

    • Uprawnienia SEP do 1kV,
    • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,
    • Umiejętność pracy w grupie,
    • Inicjatywa, zaangażowanie oraz chęć uczenia się,
    • Dyspozycyjność.

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej firmie z tradycjami,
    • Umowę o pracę na pełen etat,
    • Atrakcyjny system wynagradzania,
    • Możliwość korzystania z bezpłatnej stołówki serwującej gorące posiłki,
    • Dodatkowe bonusy w postaci: paczek świątecznych, nagród,
    • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia dla siebie i członków rodziny,
    • Możliwość skorzystania z karty MultiSport dla siebie i członków rodziny.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.