Logo Pracuj.pl

Mechanik w dziale Utrzymania Ruchu

Robert Bosch sp. z o.o. Oddział w MirkowieO firmie

  • Praca zmianowa:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Robert Bosch sp. z o.o. Oddział w Mirkowie

Wrocławska 43

Mirków (pow. wrocławski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Usuwanie bieżących awarii zgłaszanych w systemie SAP, wykonywanie prac pomocniczych w zakresie napraw maszyn produkcyjnych,
  • Analiza przyczyn awarii i implementacja działań zapobiegawczych,
  • Realizacja planowanych przeglądów technicznych oraz TPM,
  • Modyfikacje i modernizacje maszyn i urządzeń,
  • Naprawa i regeneracja uszkodzonych podzespołów,
  • Odbiory techniczne maszyn / stanowisk / urządzeń produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne,
  • 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym charakterze,
  • Uprawnienia SEP,
  • Umiejętność odczytywania i analizy schematów i rysunku technicznego,
  • Znajomość i doświadczenie z układami mechanicznymi - pneumatyka, hydraulika,
  • Doświadczenie z maszynami CNC (Stama, SW).

To oferujemy

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą Robert Bosch Sp. z o.o.,
  • Praca w systemie zmianowym,
  • Dofinansowanie do karty Multisport, grupowego ubezpieczenia na życie i opieki medycznej,
  • Stołówka na miejscu – pracodawca współfinansuje koszt posiłków,
  • Wspólne imprezy pracownicze.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Czy chcesz, aby Twoje pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków - z nami będziesz mieć wpływ na poprawę jakości życia na całym świecie. Witaj w Bosch.

Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków, nieustannie dostarczamy efektywne rozwiązania na całym świecie. Nasz sukces definiujemy nie tylko wzrostem ekonomicznym, ale w szczególności poprawą jakości życia ludzi i zaangażowaniem w wartości bazujące na odpowiedzialności. Jest to możliwe dzięki ponad 410,000 zaangażowanym pracownikom na całym świecie, pionierom, którzy każdego dnia dokonują przełomów technicznych. Zastanawiasz się nad stworzeniem czegoś wartego zapamiętania?

Mechanik w dziale Utrzymania Ruchu, Wrocławska 43, Mirków (pow. wrocławski)