Logo Pracuj.pl

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

TECSOLUM INDUSTRIAL BRUSHES SP. Z O.O.O firmie

  • Środa Śląska, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

TECSOLUM INDUSTRIAL BRUSHES SP. Z O.O.

Polna 21A

Środa Śląska

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • skuteczne usuwanie awarii
  • wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń
  • diagnostyka i remonty maszyn w zakresie mechaniki i automatyki
  • dbanie o sprawne funkcjonowanie instalacji: sprężonego powietrza, układów chłodzenia, układów hydraulicznych, instalacji grzewczych
  • podejmowanie działań prewencyjnych ograniczających awaryjność maszyn i urządzeń oraz wykonywanie usprawnień wpływających na obniżenie zużycia podzespołów i części eksploatacyjnych
  • proponowanie i wykonywanie usprawnień mających wpływ na bezpieczeństwo pracy i jakość produktu
  • udział w realizacji zadań inwestycyjnych dotyczących parku maszynowego

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (Mechanik, Automatyk)
  • wykształcenie min. zawodowe (mile widziane średnie techniczne)
  • zdolności manualne, umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • wiedza z zakresu automatyki przemysłowej, pneumatyki, mechaniki, znajomość systemów sterowania
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • dobra organizacja pracy własnej, sumienność, samodzielność
  • inicjatywa, zaangażowanie oraz chęci uczenia się
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

Mile widziane

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 KV

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia i możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • dużą samodzielność działania
  • pracę w zgranym zespole
  • wsparcie doświadczonego pracownika w pierwszych tygodniach pracy

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • pikniki rodzinne
  • nagrody jubileuszowe
  • „stażowe” już po 24 miesiącach pracy!
  • program Multisport

TecSolum Industrial Brushes, europejski lider na polskim rynku szczotek przemysłowych, poszukuje osób na stanowisko Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu, Polna 21A, Środa Śląska