Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

SZCZECIN BULK TERMINAL sp. z o.o.

6 2007 600 brutto / mies.
  • Hryniewieckiego 26, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Hryniewieckiego 26

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • kontrola prawidłowego funkcjonowania maszyn i urządzeń

  • przeprowadzanie napraw, remontów oraz przeglądów maszyn i urządzeń

  • realizacja planu utrzymania i konserwacji

  • zapobieganie przestojom maszyn i urządzeń, minimalizowanie czasu trwania awarii

  • wdrażanie "dobrych praktyk" w zakresie eksploatacji

  • wszelkie prace pomocnicze wynikające z bieżącej obsługi obiektu

  • raportowanie do przełożonego zauważonych wszelkich usterek, analiza oraz

  • samodzielne rozwiązywanie problemów technicznych

  • nadzorowanie współpracy z serwisami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (preferowane: mechanik / elektromechanik)

  • podstawowa wiedza z zakresu automatyki

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • gotowość do pracy zmianowej

  • znajomość MS Office

  • cechy: samodzielność, rzetelność, dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stabilne zatrudnienie w firmie zarządzanej w stylu duńskim

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych – gwarantujemy szkolenia umożliwiające nabycie nowych kwalifikacji zawodowych

  • pakiet medyczny oraz sportowy, PPK

O nas

Szczecin Bulk Terminal Sp. z o.o., jest wiodącym terminalem przeładunkowym w basenie Morza Bałtyckiego, specjalizuje się

w przeładunku i składowaniu zbóż na terenie portu szczecińskiego. Od 2016 roku jesteśmy dzierżawcą elewatora „EWA”. Ciągły proces inwestycyjny i modernizacyjny gwarantuje dynamiczny rozwój Spółki jak i naszych Pracowników.