Oferta pracy

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Euroglas PolskaO firmie

Euroglas Polska

Osiedle Niewiadów 65

Ujazd (pow. tomaszewski)

EUROGLAS Polska Sp. z o. o. to huta szkła, wykorzystująca najnowocześniejsze technologie do produkcji szkła płaskiego oraz powlekanego. EUROGLAS Polska należy do szwajcarskiej grupy Glas Trösch i jest jednym z liderów w swojej branży na świecie.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Tomaszowa Mazowieckiego

Zakres obowiązków:

  • zapewnianie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • szybkie i sprawne usuwanie usterek powstałych na linii produkcyjnej
  • wykonywanie pracy również na wysokości powyżej 3m

Kwalifikacje:

  • wykształcenie techniczne o profilu mechanicznym
  • przynajmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w utrzymaniu ruchu firmy produkcyjnej
  • znajomość układów: pneumatycznych, hydraulicznych
  • umiejętność spawania
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność pracy w grupie
  • dodatkowymi atutami będą: zaświadczenia kwalifikacyjne uprawniające do: pracy na wysokości, kierowania wózkiem widłowym, sterowania suwnicą z poziomu roboczego, posiadanie uprawnień do obsługi podestów ruchomych

Oferujemy

  • pracę w największej tego typu i jednej z najnowocześniejszych hut szkła na świecie
  • dużą dynamikę pracy – udział w ciekawych projektach
  • możliwości rozwoju, szkolenia kierunkowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych
Zgłoszenia zawierające klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj,
 wpisując w temacie Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Zapraszamy do współpracy!

Euroglas Polska sp. z o.o.
Dział Personalny
os. Niewiadów 65,
97 – 225 Ujazd

Informuję, że jako Kandydat: wyrażam zgodę na przetwarzanie wszelkich udostępnionych przeze mnie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Euroglas Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Ujeździe; os. Niewiadów 65, w celach rekrutacyjnych (włącznie z wizerunkiem). Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 2 lat. Ponadto mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy