Oferta pracy

Mechanik w dziale Utrzymania Ruchu

„TREND GROUP” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością O firmie

  • 137
    Wola Korzeniowa (pow. szydłowiecki), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

„TREND GROUP” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

137

Wola Korzeniowa (pow. szydłowiecki)

Opis stanowiska:

  • diagnozowanie i usuwanie usterek natury mechanicznej
  • dbałość o stan techniczny maszyn i urządzeń
  • bieżące konserwacje
  • prowadzenie dokumentacji napraw
  • raportowanie do przełożonego

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne o profilu mechanicznym
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie produkcyjne
  • możliwość rozwoju i nauki
  • pracę w młodym zespole
  • umowę o pracę

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy