Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

PPG Industries

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie stanu technicznego urządzeń mechaniki przemysłowej, układów pneumatycznych, hydrauliki siłowej oraz urządzeń infrastruktury.

  • Bieżące usuwanie awarii, naprawy, remonty maszyn i instalacji technologicznych.

  • Prace montażowe urządzeń i instalacji technologicznych.

  • Udział w projektach modyfikacji i modernizacji maszyn, nowych uruchomieniach.

  • Zgłaszanie awarii i raportowanie wykonanej pracy w systemie SAP.

  • Nadzór nad zmagazynowanymi urządzeniami, materiałami eksploatacyjnymi i podręcznym magazynem części zamiennych.

  • Poszukiwanie usprawnień i optymalizacji pracy na przydzielonym obszarze.

  • Przestrzeganie bezpieczeństwa pracy, porządku oraz czystości.

Nasze wymagania

  • Znajomość ogólnej wiedzy na temat budowy maszyn, elektromechaniki, pneumatyki i hydrauliki.

  • Samodzielność w wykonywaniu prac i rozwiązywania problemów, solidność i odpowiedzialność.

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w służbach utrzymania ruchu lub w zakresie wykonawczym instalacji i urządzeń przemysłowych.

  • Znajomość rysunku technicznego.

Mile widziane

  • Uprawnienia do prowadzenia spalinowych i elektrycznych wózków widłowych i platformowych.

  • Uprawnienia do obsługi dźwigów osobowo-towarowych (UDT).

  • Uprawnienia do obsługi suwnic.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

W firmie PPG każdego dnia:

  • Współpracujemy z klientami, aby kreować wartości dla obydwu stron.

  • Komunikujemy światu, że działamy jako jedna firma — „One PPG”.

  • Ufamy naszym pracownikom — każdego dnia, bez wyjątku.

  • Urzeczywistniamy plany.

  • Prowadzimy działalność, jakbyśmy wszyscy byli właścicielami firmy.

  • Dzisiaj działamy lepiej niż wczoraj.

W PPG każdego dnia pracujemy nad udoskonalaniem i dostarczaniem farb, powłok i produktów specjalistycznych, którym nasi klienci ufają już od ponad 130 lat. Dzięki zaangażowaniu i kreatywności pozwalamy im sprostać nawet największym wyzwaniom przed jakimi stają. Współpracujemy ściśle, aby znaleźć najlepsze rozwiązania. Nasza siedziba główna mieści się w Pittsburghu, a zakłady i centra innowacji zlokalizowane są w ponad 70 krajach. Obsługujemy klientów z branż: budowlanej, produktów konsumenckich, przemysłowej i transportowej. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź www.ppg.com i śledź PPG na LinkedIn.

W PPG szanujemy różnice wynikające z doświadczenia, punktu widzenia, przeżyć, rasy, wieku, pochodzenia, wyznawanej religii, płci, orientacji seksualnej, czy tożsamości płciowej,

a także ekspresji, uwarunkowań kulturowych, zainteresowań, geografii lub stylu. Dążymy do tworzenia środowiska sprzyjającego współpracy, w którym każdy ma szanse odnieść sukces.

W procesie rekrutacji zapewniamy każdemu równe szanse – nie dopuszczamy do dyskryminacji – respektując obowiązujące przepisy.

Przewiń do profilu firmy