Oferta pracy

Mechanik w dziale utrzymania ruchu

Leadec Sp. z o. o.O firmie

  • Września, Białężyce (pow. wrzesiński)

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i naprawa urządzeń powierzonych przez klienta,

  • Optymalizacja urządzeń,

  • Wprowadzanie awarii do systemów utrzymania ruchu,

  • Analiza awarii mechanicznych,

  • Stosowanie środków zaradczych dla powstałych problemów,

  • Czytanie dokumentacji technicznej, w tym rysunków CAD, HLS,

  • Prowadzenie TPM i tworzenie kart TPM zgodnie z wytycznymi dla obszaru,

  • Prowadzenie prac przeglądowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne min. średnie o profilu mechanicznym,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość budowy maszyn (rodzaje maszyn i części, hydraulika siłowa, pneumatyka),

  • Znajomość układów pneumatyki i hydrauliki,

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Znajomość budowy pomp, sprężarki śrubowej i tłokowej oraz motoreduktorów,

  • Dobra obsługa komputera,

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

  • Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi i konserwacji wciągników, dźwigników oraz żurawi, uprawnienia do obsługi wózka widłowego, uprawnienia elektryczne, eksploatacyjne do 1KV.

To oferujemy

  • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość rozwoju zawodowego (system szkoleń),

  • Atrakcyjny pakiet medyczny, dofinansowanie do karty Multisport,

  • Atrakcyjny pakiet socjalny,

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Leadec Sp. z o. o.

Leadec Sp. z o. o. w Polsce, jest przedsiębiorstwem należącym do niemieckiej grupy Leadec. Z ponad 200 oddziałami na całym świecie i prawie 20 000 pracownikami, Leadec jest jednym z wiodących dostawców usług technicznych dla przemysłu.

Przewiń do profilu firmy

Osobom, które dołączą do naszego zespołu, oferujemy interesującą i samodzielną pracę, szkolenia, wymianę doświadczeń, możliwość rozwoju oraz wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie drogą elektroniczną aplikacji zawierających CV i list motywacyjny za pomocą przycisku Aplikuj w tytule Mechanik UR/2021 – Września/Białężyce.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy