Logo Pracuj.pl

Mechanik w Fabryce Pralek

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.O firmie

  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:
    6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.

Papiernicza 1

Widzew

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Szybka reakcja i usuwanie awarii maszyn;
  • Przeprowadzanie prewencji maszyn i urządzeń;
  • Udział w projektach modernizacji istniejących urządzeń;
  • Nadzór nad prawidłową pracą maszyn i urządzeń;
  • Odpowiedzialność za stan narzędzi i sprzętu specjalnego;
  • Kontakt z dostawcami części zamiennych i usługami zewnętrznymi;
  • Udział we wdrożeniu i rozwoju pracy systemu TPM;
  • Praca w systemie trzyzmianowym;
  • Praca w weekendy oraz prowadzenie działań prewencyjnych przy maszynach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne ze specjalizacją elektromechanik, mechatronik;
  • Dwuletnie doświadczenie jako mechanik w dziale utrzymania ruchu;
  • Konserwacja wkrętarek pneumatycznych i elektrycznych;
  • Konserwacja wtryskarek;
  • Konserwacja instalacji hydraulicznych oraz pras mechanicznych;
  • Konserwacja instalacji pneumatycznych;
  • Obsługa narzędzi specjalnych;
  • Obsługa suwnic;
  • Obsługa wózków widłowych;
  • Zorientowane na rozwiązanie;
  • Silne/konsekwentne zachowanie w realizacji zadań;
  • Kompetencje analityczne i koncepcyjne;
  • Odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet benefitów, w tym m.in. Karta Lunch Pass (190 zł/m-c), prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia grupowe;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju oraz realny wpływ na działania firmy;
  • Przyjazne środowisko pracy i kultura organizacyjna oparta na wartościach;
  • Bezpłatny transport pracowniczy na wybranych trasach [Łódź (Teofilów, Retkinia, Radogoszcz, Śródmieście), Zduńska Wola, Mazew, Piotrków Trybunalski, Brzeziny].

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Mechanik w Fabryce Pralek, Papiernicza 1, Widzew, Łódź