Oferta pracy

Mechanik w Obszarze Chłodnictwa

Espersen Poland Sp. z o.o.

5 2506 875 brutto / mies.
  • Mieszka I 29, Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Mieszka I 29

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie poprawnego działania maszyn chłodniczych;

  • naprawa i konserwacja sprzętu w tym obszarze;

  • optymalizacja pracy maszyn i urządzeń;

  • diagnozowanie, ocena i usuwanie usterek technicznych i awarii;

  • współudział w opracowywaniu planu przeglądów i napraw;

  • współpraca z serwisami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • jesteś osobą precyzyjną, systematyczną, dobrze zorganizowaną;

  • jesteś osobą zmotywowaną, masz pozytywne nastawienie i szukasz nowych rozwiązań;

  • jesteś osobą gotową do pracy w systemie 3-zmianowym;

  • mile widziane doświadczenie w pracy elektromechanika;

  • uprawnienia w zakresie eksploatacji instalacji urządzeń i sieci;

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;

  • posiadasz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć do jej wyrobienia.

To oferujemy

  • Dobrą atmosferę w pracy opartą na wzajemnym szacunku i odpowiedzialności.

  • Okazję do rozwoju zawodowego w ramach struktur międzynarodowej organizacji.

  • Stabilne zatrudnienie i konkurencyjne warunki współpracy

  • Atrakcyjny pakiet szkoleń dopasowanych do Twoich potrzeb.

  • Prywatną opiekę medyczną oraz ofertę świadczeń socjalnych.

  • Uczestnictwo w całym procesie rozwiązywania problemów i analizy zastosowanych rozwiązań.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

Myślisz o zmianie, ale wciąż wahasz się, czy warto?

Potrzebujesz świeżości, nowych zadań, zorganizowanej przestrzeni do Własnego rozwoju? Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Espersen A/S jest dostawcą wysokiej jakości produktów i zaopatruje klientów zarówno w Europie jak i USA. Wśród nich są jedne z największych międzynarodowych grup spożywczych na świecie, takie jak NOMAD (właściciel marek Iglo i Findus), McDonald's, Tesco i Migros.

Wykorzystywane surowce to głównie gatunki takie jak dorsz, plamiak i czarniak. Większość produktów to produkty marki własnej na zamówienie.

Przewiń do profilu firmy