Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik

WARWIN S.A.

4 0005 000 brutto / mies.
  • Warka

    Warka, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn i urządzeń warsztatowych

  • współpraca ze spawaczem, hydraulikiem, mechanikiem

  • rozwiązywanie problemów technicznych w ramach przypisanych kompetencji i uprawnień

  • dbałość o bezpieczeństwo i porządek w obrębie miejsca pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie- preferowane: średnie techniczne, min. zawodowe

  • umiejętności warsztatowe: szlifowanie, cięcie, mierzenie, utrzymywanie kątów

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży spożywczej będzie dużym atutem

  • znajomość obsługi maszyn warsztatowych

  • gotowość do pracy zmianowej

  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna ( ewentualnie możemy pomów w jej wyrobieniu)

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy

Benefity

  • spotkania integracyjne