Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik

KNAPP POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż mechaniczny systemów przenośnikowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Doświadczenie w pracy jako montażysta

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Umiejętność rozwiązywania problemów podczas uruchomień

  • Niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych prac

  • Gotowość do pracy na wyjazdach służbowych i chęć podjęcia pracy za granicą

  • Posiadanie uprawnień operatora wózka widłowego będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • Motywacja i zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Wysokie stawki godzinowe

  • Możliwość pracy w nadgodzinach

  • Dodatki za przepracowane nadgodziny i święta

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

  • Zakwaterowanie w dobrych warunkach i dojazd do miejsca pracy zorganizowane przez Pracodawcę

KNAPP POLSKA Sp. z o.o.

KNAPP Polska jest oddziałem austriackiej firmy KNAPP AG, która prowadzi międzynarodową działalność w dziedzinie automatyki magazynowej oraz dostarcza dostosowane do potrzeb klienta kompleksowe rozwiązania logistyki wewnętrznej. KNAPP Polska prężnie się rozwija zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym, oferując ciekawą i rozwojową pracę w dziedzinie mechaniki, elektryki i automatyki przemysłowej.

strona internetowa firmy: http://knapp.com/

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.