Oferta pracy

Mechanik

Polska Grupa Biogazowa

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Gotarda 9

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie w stałej sprawności technicznej urządzeń i instalacji technicznych na biogazowniach rolniczych, w tym: urządzeń wytwarzających energię elektryczną – układ kogeneracyjny (silnik gazowy, pompy), urządzeń wchodzących w skład technologii (pompy, mieszadła, podajniki, napędy), urządzeń instalacji gazowej, urządzeń węzłów cieplnych, utrzymanie w stałej sprawności technicznej maszyn rolniczych (ładowarka, sieczkarnia)

  • Kontrola efektywności pracy urządzeń, analizowanie przyczyn obniżonej efektywności, planowanie i nadzorowanie działań korygujących

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej i eksploatacyjnej

  • Sporządzanie okresowego harmonogramu konserwacji i przeglądów maszyn i urządzeń oraz nadzór nad nim

  • Koordynacja firm zewnętrznych w zakresie usuwania awarii, przeglądów okresowych i gwarancyjnych i ich nadzór

  • Bieżące raportowanie do bezpośredniego przełożonego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: Mechanika Ogólna, Budowa Maszyn, Elektromechanika)

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wiedza w zakresie konstrukcji maszyn

  • Uprawnienia energetyczne, gazowe

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i technologiczną

  • Umiejętność organizacji pracy własnej

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów

  • Odpowiedzialność

  • Zaangażowanie

  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w ambitnym zespole

  • Wspierającą kulturę pracy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dofinansowanie do pakietu medycznego Enel – Med

  • Możliwość korzystania z karty sportowej Multisport

  • Program emerytalny PPE

  • Owocowe poniedziałki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

Polska Grupa Biogazowa to lider polskiego rynku w zakresie budowy i eksploatacji biogazowni rolniczych. Wytwarzamy, dystrybuujemy i sprzedajemy zieloną energię elektryczną i ciepło. Przyszłość firmy wiąże się z dynamicznym rozwojem sektora biogazu w Polsce i na świecie, dlatego w perspektywie najbliższych lat planujemy budowę kolejnych nowych obiektów OZE w tym biogazowni, instalacji fotowoltaicznych oraz rozwój rozproszonej energetyki zarówno w kraju, jak i za granicą. W skład Polskiej Grupy Biogazowej wchodzi kilkanaście spółek m.in. PGB Inwestycje, PGB Innowacje, PGB Dystrybucja oraz PGB Serwis. Więcej informacji na temat profilu działalności Grupy PGB, znajduje się na stronie www.polskagrupabiogazowa.pl

Jeśli jesteś osobą posiadającą wykształcenie techniczne w obszarze mechaniki i budowy maszyn, która może pochwalić się doświadczeniem w pracy jako mechanik, a konstrukcja maszyn nie ma przed Tobą tajemnic i masz talent do rozwiązywania problemów technicznych, to nasza oferta pracy jest właśnie dla CIEBIE!

Przewiń do profilu firmy