Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik

Skoda Transportation

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac montażowych na poszczególnych częściach pojazdów szynowych

  • Przeprowadzanie montażu modułów kabiny

  • Montowanie i modyfikowanie zewnętrznych laminatów pojazdów

  • Prowadzenie montażu drzwi i pozostałych części pojazdów

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie minimum zawodowe

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Dokument uprawniający do prowadzenia wózków widłowych (mile widziane)

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Udział w szkoleniu w Pilznie, w Czechach

  • Pracę w systemie zmianowym po 12h, w schemacie: 2 dni zmiana dzienna, 2 dni wolnego, 2 dni zmiana nocna

  • Pracę w projekcie rozwijającym polską infrastrukturę kolejową

Škoda Transportation to firma z branży inżynierii transportowej. Jej kluczowe produkty to tramwaje niskopodłogowe, lokomotywy elektryczne, pociągi metra, podmiejskie zespoły kolejowe i trolejbusy, a także silniki trakcyjne lub kompletne układy napędowe do systemów transportowych. Grupa firm Škoda Transportation zatrudnia ponad cztery tysiące pracowników. Eksperci Škody opracowują, produkują i dostarczają najlepsze produkty dostosowane do potrzeb i życzeń klientów.

Przewiń do profilu firmy