Logo Pracuj.pl

Mechanik

ADVANCED TECHNICAL SERVICES sp. z o.o.O firmie

  • Wolbrom
    Wolbrom, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące naprawy linii produkcyjnych
  • Wykonywanie przeglądów linii produkcyjnych
  • Wykonywanie drobnych prac ślusarskich

Nasze wymagania

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego, schematów hydraulicznych
  • Zdolność posługiwania się podstawowymi narzędziami
  • Wiedza z zakresu łożyskowania, pomp, układów chłodzenia, smarowania,
  • Doświadczenie mechaniczne – techniczne

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę do wykorzystania w celach sportowo-rekreacyjnych,
  • Dodatki z ZFŚS (m.in. z okazji Świąt Bożego Narodzenia),
  • Szkolenia specjalistyczne,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • I wiele innych.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

ADVANCED TECHNICAL SERVICES sp. z o.o.

Firma Advanced Technical Services jest dynamicznie rozwijającą się spółką świadczącą usługi z zakresu wsparcia technicznego zakładów produkcyjnych. Została stworzona i jest zarządzana przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie utrzymania ruchu, wywodzących się z branży lotniczej i automotive. Specjalizujemy się w relokacjach maszyn i linii produkcyjnych, serwisie maszyn oraz wsparciu technicznym w zakresie zarządzania UR.

Wiedza, zdobyte doświadczenie, umiejętności i pasja kształtują jakość świadczonych przez nas usług. Cechuje nas szybkość działania i otwartość na potrzeby klienta.

Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowani mechanicy, elektrycy i automatycy, posiadający wieloletnie doświadczenie w działach utrzymania ruchu w różnych branżach przemysłu co gwarantuje wysoką jakość prowadzonych przez nas prac, doradztwo w zakresie obsługi maszyn i profesjonalizm.

Jesteśmy członkiem stowarzyszenia Firm “Dolina Lotnicza“. Jako jedyna firma świadcząca usługi Utrzymania Ruchu, relokacji maszyn i urządzeń, metrologii maszyn i procesów technicznych itd.

Mechanik, Wolbrom