Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik

Balcerzak Sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

38

Wróblów (pow. wschowski)

Twój zakres obowiązków

  • Usuwanie awarii maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych oraz instalacji niskonapięciowych

  • Naprawa maszyn, urządzeń i wyposażenia

  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń

  • Diagnozowanie i weryfikacja części i podzespołów

  • Nadzór i odbiór prac realizowanych przez podwykonawców

  • Analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zagwarantowania ciągłości pracy maszyn i urządzeń

  • Współpraca z działem produkcyjnym

  • Utrzymanie w ciągłej sprawności linii technologicznych, maszyn produkcyjnych oraz infrastruktury zakładu

  • Codzienna monitorowanie parametrów pracy linii produkcyjnych, raportowanie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne, mechanik

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Wiedza z zakresu budowy, obsługi i eksploatacji maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej

  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze, energetyczne do 1 kV.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Świadczenia socjalne

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Bony i premie okolicznościowe

  • Płatne dojazdy powyżej 13 km

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony towarowe

  • dofinansowanie dojazdów do pracy