Mechanik

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.11.2018
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 30.12.2018)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem w zakresie odlewnictwa i obróbki aluminium. Aktualnie współpracujemy ze wszystkimi liderami branży hamulcowej na świecie, firmami notowanymi w pierwszej dziesiątce TOP 100 Suppliers for Automotive, a nasza roczna produkcja przekracza 8000 ton aluminium. Nasza baza produktowa to tylnie zaciski hamulcowe, pompy hamulcowe oraz wysoce wyspecjalizowane odlewy przednich zacisków hamulcowych, dedykowane głównie dla samochodów klasy Premium. Oprócz kompetencji odlewniczej posiadamy również zakład obróbki mechanicznej, gdzie na wysoce wyspecjalizowanych maszynach CNC sterowanych numerycznie prowadzimy obróbkę odlewanych przez nas produktów.

    Bezpieczna jazda z Draxton Wrocław - Dołącz do naszego zespołu już dziś!

    Mechanik
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska

    • naprawa maszyn i urządzeń znajdujących się na wydziałach produkcyjnych z zakresu  mechaniki, hydrauliki, hydrauliki siłowej i pneumatyki
    • wykonywanie innych prac z zakresu mechaniki, hydrauliki, hydrauliki siłowej i pneumatyki na podstawie polecenia pisemnego (Zadania do Wykonania) lub polecenia ustnego
    • udział w zleconych przez przełożonego konserwacjach zapobiegawczych i prognozowanych

    Wymagania

    • wykształcenie średnie techniczne
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • umiejętność czytania i rozumienia schematów z zakresu mechaniki, hydrauliki, hydrauliki siłowej i pneumatyki

    Mile widziane:

    • uprawnienia spawalnicze
    • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
    • umiejętność pracy na maszynach konwencjonalnych tj. tokarka, frezarka, szlifierka magnesowa itp.
    • samodzielność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność
    • umiejętność pracy zespołowej oraz  pracy pod presją czasu

    Oferujemy

    • bezpłatna prywatna opieka medyczna
    • dofinansowanie do karty Multisport
    • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
    • bogaty pakiet socjalny
    • trwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym
    • premie za obecność
    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie
    • możliwość zdobywania uprawnień i kwalifikacji zawodowych
    • otwarte i przyjazne środowisko pracy
    • dogodny dojazd - zakład mieści się 6 minut drogi po zjeździe AOW, 3 minuty drogi od Magnolia Park
    • praca wykonywana na trzy zmiany w systemie czterobrygadowym
    • 5 dni w tygodniu po 8h,
    • Od 6:00 do 14:00,
    • od 14:00 do 22:00,
    • od 22:00 do 06:00 (DODATEK NOCNY)

    o  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych, w tym moim życiorysie i liście motywacyjnym, przez European Brakes and Chassis Components sp. z o.o.  (ul. Bystrzycka 89, 54- 215 Wrocław) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

    o  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych, w tym moim życiorysie i liście motywacyjnym, przez European Brakes and Chassis Components sp. z o.o.  (ul. Bystrzycka 89, 54- 215 Wrocław) w celu udziału w dalszych procesach rekrutacji.

    *Proszę zaznaczyć właściwe

    Miejscowość i data: _________________                               Podpis: ______________________

    Zostałem poinformowany, o tym, że:

    1. Administratorem moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych jest European Brakes and Chassis Components sp. z o.o. (ul. Bystrzycka 89, 54- 215 Wrocław).
    2. Dane będą przetwarzane w celach przeprowadzenia niniejszego procesu rekrutacji oraz w przypadku wyrażenia na to zgody – również przyszłych rekrutacji.
    3. Dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom współpracującym z European Brakes and Chassis Components sp. z o.o., w tym podmiotom świadczącym usługi archiwizacji, prawne lub IT, a także podmiotom powiązanym z European Brakes and Chassis Components sp. z o.o.
    4. Dane osobowe mogą być przekazywane również do państw trzecich, tj. poza Unię Europejską. W takim przypadku przekazanie danych następuje w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia zgodne z przepisami o ochronie danych osobowych.
    5. Przetwarzanie danych osobowych w zakresie imion i nazwiska, imion rodziców, daty urodzenia, miejsca zamieszkania (adresu do korespondencji), wykształcenia i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia odbywa się w oparciu o przepisy Kodeksu pracy i ich podanie jest konieczne, abym mógł wziąć udział w rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. c) rozporządzenia ogólnego o ochronie danych osobowych, dalej „RODO”). Przetwarzanie innych, podanych przez mnie danych osobowych odbywa się na podstawie dobrowolnie wyrażonej przeze mnie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Podanie pozostałych danych, innych niż wymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy jest dobrowolne, ale konieczne dla udziału w procesie rekrutacji.
    6. Przetwarzanie danych osobowych w celach dalszych procesów rekrutacyjnych odbywa się również na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO), której wyrażenie jest dobrowolne.
    7. Dane będą mogły być także przetwarzane niezależnie od wyrażonej zgody, w związku z dochodzeniem/obroną roszczeń jako prawnie uzasadniony interes administratora (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO).
    8. Brak zgody na udział w obecnej/ przyszłych rekrutacjach uniemożliwi rozpatrzenie mojej kandydatury lub uwzględnienie moich aplikacji w przyszłych rekrutacjach.
    9. W zakresie przewidzianym przepisami prawa przysługuje mi prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje mi również prawo do cofnięcia każdej udzielonej zgody, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    10. Moje dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż przez czas trwania procesu rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych również w dalszych procesach rekrutacyjnych dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez okres [●]. Moje dane osobowe będą mogły być przetwarzane przez okres przedawnienia roszczeń związanych z przetwarzaniem danych osobowych w celach określonych powyżej.
    11. Przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.