Oferta pracy

Mechanik zmianowy

Mamut Polska S.A.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Mamut Polska S.A. jest jednym z największych polskich przedsiębiorstw piekarskich, specjalizujących się w produkcji wyrobów piekarsko - ciastkarskich trwałych. Priorytetem firmy jest rozwój w oparciu o światowe trendy żywieniowe oraz wzmacnianie idei, że wysoka jakość produktów to nie luksus, a standard. W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • obsługa instalacji transportu pneumatycznego
  • bieżące usuwanie awarii maszyn na zmianie produkcyjnej
  • prowadzenie działań prewencyjnych i diagnostycznych zgodnie z zaplanowanym  harmonogramem prac
  • diagnozowanie, ocena i usuwanie przyczyn usterek technicznych
  • prowadzenie prac konserwacyjno-remontowych
  • instalacja nowych maszyn i urządzeń
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych w warunkach stresu
  • mile widziane posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • mile widziane uprawnienia SEP

Zapewniamy:

  • odpowiedzialną i ciekawą pracę
  • rozwój poprzez różnorodność zadań
  • zaufanie i uznanie oraz możliwość awansu
  • przyjazne miejsce pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia
  • opiekę medyczną
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych klikając w przycisk:

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy