Praca mechatronic engineer, Polska

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Częstochowa
    Opis stanowiska: Dołącz do naszego zespołu pełnych zapału, wspaniałych ludzi, którzy wykorzystując nowoczesną technologię nieustannie podnoszą poziom bezpieczeństwa w przemyśle motoryzacyjnym! Inżynier technologii zderzeniowych w Dziale...
    opublikowana: 5 grudnia 2019
    • Kraków
    Zakres obowiązków: definiowanie, ocenianie i optymalizacja procesu projektowania układów hamulcowych, zgodnie ze specyfikacją klienta, ustalanie i definiowanie wymagań technicznych dla elektronicznych lub mechanicznych elementów układu...
    opublikowana: 3 grudnia 2019
    • Osielsko (pow. bydgoski)
    Opis stanowiska: proces tworzenia, prototypowania i projektowania nowych urządzeń pod wymagania firmy modernizacja istniejących stanowisk produkcyjnych w ramach procesu ciągłego doskonalenia realizowanie bieżącego zapotrzebowania wydziałów...