Mechatronik

  • Allershausen (niedaleko Monachium), Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 27.11.2018
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 27.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic. 7268). Każdy z 22 oddziałów, które działają na terenie Polski i Niemiec, dokłada codziennych starań, aby zapewnić najlepszą opiekę dla naszych Pracowników za granicą.

    Aktualnie dla naszego Klienta z branży elektrycznej poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów na stanowisko:

    Mechatronik

    Miejsce pracy: Niemcy

    Firma:

    Oferujemy pracę u wiodącego dostawcy w dziedzinie automatyzacji. Jest to światowy lider w zakresie m. in. sterowników maszyn, technologii linowej i robotów przemysłowych.

    Opis stanowiska:

    • instalowanie i podłączanie sterowań
    • demontaż systemów robotów
    • przygotowanie zleceń Klienta do wysyłki
    • praca na podstawie planów elektrycznych

    Od kandydatów oczekujemy:

    • dobrej znajomości języka niemieckiego
    • wykształcenia kierunkowego jako elektronik, mechatronik lub pokrewne
    • doświadczenia na podobnym stanowisku
    • doświadczenia w czytaniu schematów
    • kontrola i przetwarzanie danych w systemie SAP
    • motywacji do podjęcia długofalowej pracy na terenie Niemiec

    W zamian na Twoje kwalifikacje i zaangażowanie oferujemy:

    • stawkę godzinową 15 €/h i dodatek dzienny 40-45 €,
    • zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach na czas nieokreślony (ze wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi), gdyż stawiamy wraz z naszymi Klientami na długofalowość współpracy z naszymi pracownikami
    • jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia, terminowe przelewy, możliwe zaliczki
    • zakwaterowanie zarezerwowane przez Firmę
    • opiekę Konsultanta firmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.)
    Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.

    Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!

    „Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi Polska danych osobowych (pliki do pobrania): Obowiązek informacyjny oraz Przykładowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych

    Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.