Mechatronik - Automatyk Utrzymania Ruchu

GSN Polska sp z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Mechatronik - Automatyk Utrzymania Ruchu [rekrutacja prowadzona online]

Miejsce pracy: Polska i Niemcy

W związku z rozwojem polskiego oddziału niemieckiej firmy GSN Maschinen-Anlagen-Service GmbH, będącej wiodącym kompleksowym partnerem w zakresie obsługi technicznej, optymalizacji i modernizacji systemów produkcyjnych w przemyśle motoryzacyjnym, poszukujemy osoby na stanowisko Mechatronik/Automatyk Utrzymania Ruchu w Dziale Integracji Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych.

Główne zadania:

  • uruchamianie nowych maszyn i linii technologicznych
  • optymalizacja istniejących procesów
  • wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń oraz linii produkcyjnych
  • analiza awarii i rozwiązywanie problemów
  • wykonywanie analizy PLC sterowników Siemens
  • odbiór techniczny instalacji zgodnie ze specyfikacją
  • diagnozowanie i usuwanie usterek w robotach przemysłowych

Oczekujemy:

  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
  • wykształcenia średniego o profilu Elektryka, Elektronika, Automatyka lub pokrewne lub minimum 3 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku pracy
  • doświadczenia zawodowego w zakresie budowy obrabiarek lub systemów montażowych – mile widziane
  • dobrej znajomości typów sterowania S7-300 i 400, 1200 (TIA Portal)
  • znajomości napędów / przetwornic częstotliwości firmy Siemens, SEW
  • prawa jazdy kategorii B
  • gotowości do częstych wyjazdów służbowych, również zagranicznych
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia SEP do 1 kV

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze, system bonusowy oraz dodatki okolicznościowe
  • elastyczny system czasu pracy
  • liczne szkolenia zawodowe
  • krótka ścieżka decyzyjna
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy w kierunku Programista PLC
  • praca przy innowacyjnych projektach związanych z elektro mobilnością, między innymi dla Daimler Mercedes i Volkswagen
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy