Oferta pracy

Mechatronik - automatyk w dziale utrzymania ruchu

Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o.O firmie

Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Kwiatkowskiego

Siechnice

Parker Hannifin Manufacturing Poland poszukuje osoby, na stanowisko:

Mechatronik / automatyk (w dziale utrzymania ruchu)

Główne zadania:

  • Opracowywanie i realizacja przeglądów prewencyjnych maszyn mających na celu zapewnienie ciągłości produkcji
  • Wykonywanie bieżących napraw / usuwanie awarii z maszyn - głównie CNC
  • Uczestnictwo przy modyfikacjach i uruchamianiu nowych projektów inwestycyjnych maszyn i urządzeń
  • Współpraca z zewnętrznymi serwisami i firmami usługowymi
  • Dbałość o czystość i porządek zgodnie z zasadami 5S
  • Ciągłe podnoszenie wiedzy na temat budowy i elementów systemów sterowania.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie o profilu: automatyka, robotyka lub zbliżone do zagadnień związanych z automatyką przemysłową
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku pracy w przemyśle
  • Bardzo dobra i praktyczna znajomość zagadnień związanych z automatyką przemysłową i obrabiarkami CNC [ typu DMG, Mazak],
  • Znajomość systemów automatyki przemysłowej (falowniki, serwonapędy, pneumatyka, hydraulika siłowa)
  • Swobodna umiejętność czytania schematów elektrycznych, elektropneumatycznych i mechanicznych
  • Umiejętność programowania sterowników PLC [ Siemens, Mazatrol ] oraz paneli HMI
  • Posiadanie uprawnień SEP (E1)

Mile widziane:

  • Posiadanie wiedzy z zakresu TPM, Lean
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym umożliwiającym czytanie DTR oraz rozmowę z serwisem zewnętrznym
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, CMMS, etc.)

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w stabilnej międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne warunki pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szereg benefitów, w tym m.in.: dodatkowa opieka medyczna, program emerytalny, ubezpieczenie grupowe

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij swoją aplikację.
Informujemy, że skontaktujemy sie tylko z wybranymi kandydatami.
Aplikacje z zaznaczeniem stanowiska, prosimy przesyłać pod adres
Parker Hannifin Manufacturing Poland
Ul. Kwiatkowskiego 16
55-011 Siechnice
lub poprzez przycisk:
Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy