Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechatronik

Z. M. Warmia

7 88110 230 brutto / mies.
  • Biskupiec

    Biskupiec, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii elektrycznych na terenie Zakładu;

  • Przeprowadzanie konserwacji okresowych;

  • Dbałość o ekonomikę funkcjonowania Zakładu produkcyjnego;

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń

  • Bieżącą kontrolę maszyn i urządzeń pod kątem sprawności technicznej oraz optymalizacji wydajności,

  • Wykonywanie zgodnie z przyjętym harmonogramem przeglądów i pomiarów,

  • Przeprowadzanie kalibracji maszyn i urządzeń do pomiarów określonych parametrów,

  • Konserwacji maszyn i urządzeń utrzymujących ciągłość pracy,

  • Naprawa maszyn i urządzeń zgodnie z wykrytymi usterkami,

  • Wymiana podzespołów w maszynach i urządzeniach użytkowanych w Spółce zgodnie z ich stanem zużycia

  • Branie czynnego udziału w montażu, demontażu maszyn i przebudową maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • Posiadasz uprawnienia SEP 1kV w zakresie eksploatacji urządzeń i instalacji elektrycznych (warunek konieczny);

  • Masz praktyczną znajomość czytania i analizowania schematów elektrycznych oraz wiedzę w zakresie utrzymania ruchu, konserwacji, napraw i remontów maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych, znajomość czytania dokumentacji technicznej oraz rysunku technicznego,

  • Posiadasz bardzo dobrą wiedzę z zakresu budowy i działania maszyn elektrycznych, oraz wykonywania pomiarów elektrycznych,

  • Posiadasz aktualną książeczkę sanepid lub masz możliwość jej wykonania;

To oferujemy

  • Pracujemy na stałym zatrudnieniu od początku (umowa o pracę);

  • Wynagrodzenie podstawowe netto od 5,5 tys. Do 7 tys. netto + dodatki / wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia

  • Rozliczenie godzin zgodnie z kodeksem pracy;

  • Twój przełożony/a zawsze chętnie wprowadzi Ciebie na stanowisko pracy i zaopiekuje do momentu kiedy samodzielnie będziesz mógł/mogła wykonywać swój zakres zadań;

  • Twoje wynagrodzenie jest ustalane do zajmowanego stanowiska oraz posiadanego doświadczenia;

  • Oferujemy bony dla pracowników na święta;

  • Prywatne ubezpieczenie na życie dla osób zainteresowanych;

  • Masz możliwość rozwoju i pracy w dużej firmie z Polskimi tradycjami

Zakłady Mięsne „Warmia” z siedzibą w Biskupcu to prężnie rozwijająca się firma branży mięsno-wędliniarskiej działająca na rynku od 1988 roku. Asortyment wytwarzany w naszych zakładach obejmuje całą gamę wyrobów: wędliny, wędzonki, wyroby podrobowe, mięsa kulinarne. W swoich działaniach kierujemy się pasją i dążeniem do perfekcji. Wszystko po to, by stale potwierdzać swoją ugruntowaną pozycję na rynku.

Przewiń do profilu firmy