Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechatronik - Elektryk samochodowy

  • Hamburg, Niemcy
  • Specjalista
  • 15.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    www.ffg-hamburg.com

    Czy już nas znacie ?

    Jesteśmy nowoczesnym hamburskim przedsiębiorstwem i spółką córką Hamburger Hochbahn AG. Zatrudniamy prawie 300 zaangażowanych pracowników. Jako przedsiębiorstwo oferujemy usługę full-service i jesteśmy odpowiedzialni za utrzymanie i nadzór techniczny nad 1000 autobusów Hochbahn. W naszym zakreise leży też serwisowanie i naprawa wind, schodów ruchomych i bram. Dodatkowo projektujemy, wykonujmy i serwisujemy pojazdy użytkowe i specjalistyczne

    W celu wzmocnienia naszego zespołu w perspektywie wieloletniej poszukujemy od zaraz osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Hamburg

    Zadania:

    • Diagnoza i usuwanie usterek w pojazdach przy pomocy urządzeń diagnostycznych
    • Wykorzystywanie schematów elektrycznych podczas realizacji zadań
    • Czynności serwisowe i naprawcze przy Kraftomnibusach
    • Montaż wyposażenia dodatkowego
    • Wykrywanie usterek i naprawa systemów CAN-Bus

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe w kierunku mechatronik lub elektryk samochodowy
    • Doskonała znajomość i rozumienie systemów elektrycznych w pojazdach
    • Doświadczenie w serwisowaniu samochodów ciężarowych mile widziane
    • Znajomość urządzeń diagnostycznych
    • Doświadczenie z sieciami CAN Bus, pneumatycznymi systemami hamulcowymi i techniką drzwiową byłoby idealne
    • Zainteresowanie nowatorskimi technikami napędowymi
    • Umiejętność logicznego i pewnego działania podczas wykrywania i usuwania usterek
    • Znajomość języka niemieckiego co najmniej na poziomie podstawowym

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na pełny etat i czas nieokreślony zgodnie z niemieckim prawem pracy. Łączy się z tym dostęp do niemieckiej służby zdrowia oraz szereg przywilejów socjalnych, np. możliwość uzyskania niemieckiej emerytury po określonym czasie pracy, dodatek na dziecko po spełnieniu warunków, itp.
    • Ciekawe i pewne stanowisko pracy, adekwatne do osiągnięć wynagrodzenie oraz atrakcyjne świadczenia socjalne
    • Pracę w innowacyjnym i dynamicznym przedsiębiorstwie z obiecującymi perspektywami i możliwością rozwoju osobistego
    • Szereg szkoleń zawodowych podnoszących kwalifikacje
    • Wsparcie w poszukiwaniu i załatwianiu formalności mieszkaniowych

    Jeżeli chcielibyście zostać częścią firmy FFG i jesteście zainteresowani naszą otwartą kulturą przedsiębiorstwa, chętnie zapoznamy się z nadesłaną i przekonywującą aplikacją kandydata.

    Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do Hamburga na rozmowę kwalifikacyjną (zapewnione wsparcie w j. polskim). Koszty dojazdu zostaną pokryte przez pracodawcę.

    Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji (w j. niemieckim lub polskim) do przedstawiciela pracodawcy klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.
    bottom
    top