Mechatronik

  • Gliwice, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-06-07
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 2019-07-07)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.
    Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:
    Mechatronik
    Miejsce pracy: Gliwice | Numer ref.: MEC/009/MLI

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę początkowo przez APT z możliwością szybkiego przejścia bezpośrednio pod firmę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy
    • ZFŚS (tzw. ’wczasy pod gruszą’, premie świąteczne, paczki dla dzieci, zapomogi w razie zdarzeń losowych)
    • Premię za polecenie pracownika do pracy
    • Nagrodę za staż
    • Kartę Multisport (dofinansowaną przez pracodawcę)
    • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne Medicover
    • Urodzinowe upominki
    • Spotkania integracyjne dla pracowników
    • Kurs j. angielskiego i niemieckiego na terenie firmy w całości finansowany przez pracodawcę
    • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy
    • Dofinansowanie automatów z napojami i przekąskami
    • Dofinansowanie stołówki

    Opis stanowiska:

    • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn
    • Prewencja w zakresie utrzymania maszyn
    • Obsługa i utrzymanie prawidłowego stanu technicznego maszyn CNC
    • Diagnozowanie i naprawa usterek z zakresu: elektryki, pneumatyki, hydrauliki i mechaniki
    • Udział w uruchamianiu nowych maszyn i urządzeń

    Wymagania:

    • Wiedza z zakresu automatyki przemysłowej i obrabiarek CNC
    • Znajomość rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych
    • Doświadczenie zawodowe związane z diagnozą, konserwacją i naprawą maszyn
    • Znajomość sterowników PLC: SIEMENS i FANUC
    • Wiedza z zakresu TPM, Lean
    • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
    • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
    • Gotowość do odbycia szkolenia w Niemczech
    • Wykształcenie min. średnie techniczne

    Jesteśmy pracodawcą tworzącym sprzyjające warunki zatrudnienia dla osób z niepełnosprawnością.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Oferta dotyczy pracy tymczasowej
    Agencja zatrudnienia nr 412
    bottomopisopisopisopisopisopisopisopisopis