Oferta pracy

Mechatronik

TPV Displays Polska Sp. z o.o.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Złotego Smoka 9

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące rozwiązywanie problemów związanych z pracą układów mechaniki, elektryki oraz pneumatyki linii technologicznej,

  • Monitorowanie oraz usprawnianie pracy linii technologicznej,

  • Rejestracja i analiza powodów zatrzymań linii technologicznych,

  • Sporządzanie raportów o stanie linii technologicznych,

  • Nadzór nad urządzeniami używanymi w procesie produkcji,

  • Tworzenie i realizowanie harmonogramów okresowych przeglądów technicznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (elektryka, mechatronika, elektromechanika),

  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki,

  • Umiejętność czytania oraz posługiwania się dokumentacją techniczną,

  • Doświadczenie w pracach związanych z mechaniką oraz pneumatyką ( minimum 5 lat ),

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Uprawnienia spawalnicze MMA / MAG będą dodatkowym atutem,

  • Uprawnienie SEP do 1 kV,

  • Gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym.

To oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie,

  • Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.