Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechatronik

Pratt & Whitney Kalisz

  • Elektryczna 4a, Kalisz
    Kalisz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Elektryczna 4a

Kalisz

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka maszyn i urządzeń

  • Kontakt i prowadzenie prac z grupami serwisowymi

  • Instalowanie i wdrażanie maszyn i urządzeń do produkcji

  • Samodzielne prowadzenie procesu napraw oraz kompleksowa obsługa maszyn i urządzeń

  • Przeprowadzanie przeglądów prognostycznych i prewencyjnych

  • Rejestracja wykonywanych napraw i przeglądów

  • Analizowanie przyczyn przestojów oraz zapobieganie awariom maszyn i urządzeń

  • Typowanie do zakupów niezbędnych części zamiennych, określanie krytycznych części zamiennych dla maszyn

  • Wykonywanie pomiarów i ustawianie geometrii maszyn

  • Dokonywanie napraw sieci sprężonego powietrza, prace konserwacyjne sprężarek

  • Praca w zespole przy realizacji zadań mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne średnie lub wyższe o specjalności: mechatronik, mechanik, elektronik, automatyk, budowa maszyn

  • praktyczna wiedza z zakresu mechatroniki

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku mechatronika

  • umiejętności czytania schematów elektrycznych, hydraulicznych i kinematycznych maszyn

  • znajomość układów sterowania OSN

  • uprawnienia do obsługi urządzeń elektrycznych do 1 kV w zakresie eksploatacji

  • otwartość na rozwój zawodowy

  • gotowość do pracy zmianowej

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – poziom B1

Mile widziane

  • dobre umiejętności komunikacyjne

  • nastawienie na pracę zespołową

To oferujemy

  • oferujemy zatrudnienie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie będącej liderem w branży lotniczej na świecie,

  • możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego,

  • możliwość uczestnictwa w unikalnym Scholar Program (finansowanie kosztów edukacji) oraz szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Pracowniczy Program Emerytalny,

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych